INFORMACIJA TĖVELIAMS IR JAUNIMUI BEI SUAUGUSIEMS DĖL PASIRENGIMO ATGAILOS, EUCHARISTIJOS IR SUTVIRTINIMO SAKRAMENTAMS
2024 – 2025 METAIS

REGISTRACIJA UŽDARYTA

Nuoširdžiai dėkojame ir džiaugiamės kiekvienu iš Jūsų, kurie per šiuos akademinius mokslo metus mūsų parapijoje pasirengsite priimti Atgailos, Eucharistijos ir Sutvirtinimo Sakramentus.

Tikime, kad tai bus turininga, sklidina naujų žinių, bendraminčių ir bendravimo, Dievo pažinimo ir santykio su Juo gilinimo, įsijungimo į parapijinės bendruomenės, maldos ir Šv. Mišių šventimo laikas. Visi esame kviečiami augti pažinimu, gilinti savo žinias bei suprasti koks mums suteiktas pašaukimas šiame pasaulyje – gyventi ir skleisti Evangelijos Žinią per širdis, pro kurias prasišviečia Dievas. Dėkojame už Jūsų apsisprendimą dvasinei brandai ir Sakramentų malonių veikimui. Nuoširdžiai prašome, mielus Tėvelius ir Krikšto Tėvelius, šiame pasirengimo laike lydėti savo vaikus. Gyvai ir asmeniškai dalyvauti jų pasirengime. Sekmadieniais, kartu su vaikais, dalyvauti Šv. Mišiose. Tebus tai Šeimos dvasinės brandos ir tarpusavio santykių šeimoje puoselėjimo džiaugsmo laikas.

--- --- ---

Keletas praktinės informacijos momentų:

Per keletą metų esame išbandę įvairias registracijos ir grupių sudarymo formas. Turėjome įvairių patirčių. Todėl nusprendėme, kad sąžininga ir visiems vienodai prieinama forma bei galimybė asmeniškai perduoti informacija yra GYVA registracija, atvykstant į bažnyčią.

Primename, kad pasirengimą sakramentams sudaro privalomas dalyvavimas katechezėje bei sekmadienio Mišiose.

Specialiai sekmadieniais vaikams ir jaunimui yra aukojamos Šv. Mišios 15.00 val.

Nesant galimybei atvykti į jas, galima dalyvauti Šv. Mišiose ir kitomis valandomis.

Būnant kelionėje, išvykus, atostogų ar įvairių aplinkybių vediniems Šv. Mišiose galima dalyvauti bet kurioje bažnyčioje.

Visi besiruošiantys gaus sekmadienio Šv. Mišių lankomumo knygelę, kurioje bus pažymėtas sekmadienio dalyvavimas Šv. Mišiose.

Pamokėlės vyks tokiu pat ritmu, kaip ir pamokos mokykloje. Vaikų mokyklinių atostogų metu pamokėlių nebus.

Pasirengimo pradžia bus SPALIO 6 D., SEKMADIENĮ, 15.00 val. aukojamomis Šv. Mišiomis. Po jų bus suteikta papildoma informacija.

Pamokėlės prasidės nuo spalio 7 d., pirmadienio. Pamokėlės vyks parapijos namų salėje.

1. REGISTRACIJA į pasirengimo Atgailos, Eucharistijos ir Sutvirtinimo Sakramentams vyks GYVAI, ATVYKSTANT TĖVELIAMS ARBA JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS (KURIE RUOŠIS SUTVIRTINIMO SAKRAMENTUI) Į NAUJAI PASTATYTĄ BAŽNYČIĄ.

2. REGISTRACIJA VYKS RUGSĖJO 16 – 17 – 18 DIENOMIS NAUJAI PASTATYTOJE BAŽNYČIOJE nuo 18.00 val. iki 20.00 val.

3. ATVYKSTANT REGISTRUOTIS BUS REIKALINGA ŠI INFORMACIJA:

• VARDAS, PAVARDĖ

• GIMIMO DATA

• KRIKŠTO DATA IR VIETA (jei asmuo yra krikštytas)

• MOKYKLA, KURIOJE MOKOSI

• TĖVŲ TELEFONO NUMERIS IR EL. PAŠTO ADRESAS

4. REGISTRUOJAMI VAIKAI NUO 4 KLASĖS. Jaunesniems vaikams pasiruošimo programa nėra pritaikyta.

5. Registracijos metu bus įteikta sutikimo ir prašymo parengti vaikus Sakramentams forma, kurią Tėveliai užpildys namuose ir vaikai atneš katechetui.

6. Visų patogumui informuojame kada, kokiomis valandos vyks katechezės ir kas jas ves. Atvykstant būtume labai dėkingi, jei jau žinotumėte kokią dieną ir valandą Jūsų vaikas galės lankyti pasirengimui skirtas katechezes.

--- --- ---​​​​​​​​​

Pasirengimo Atgailos ir Eucharistijos Sakramentams katechezių laikai:

LIETUVIŲ KALBA:

SEKMADIENIAIS:

9.30 val. grupė suformuota, vietų nebėra

10.30 val. grupė suformuota, vietų nebėra

13.00 val. grupė suformuota, vietų nebėra

14.00 val. grupė suformuota, vietų nebėra

16.00 val. grupė suformuota, vietų nebėra

Katechetė: Jurgita

PIRMADIENIAIS:

18.00 val. grupė suformuota, vietų nebėra

ANTRADIENIAIS:

Katechetas: Andrius

Dėmesio! Informuojame, kad grupių dydžiai yra riboti, tad registracija vyksta pirmumo tvarka.

I Komunijos iškilmės numatytos: 2025 metų gegužės  10 d. (šeštadienį: 10.00; 12.00; 14.00; 16.00 val.)

LENKŲ kalba:

TREČIADIENIAIS:

Katechetė: Kristyna

I Komunijos iškilmės numatytos: 2025 metų gegužės  11 d. (sekmadienį 15.00 val.)

-- -- --

Sutvirtinimo Sakramento katechezių jaunimui ir suaugusiems laikai:

LIETUVIŲ KALBA:

ANTRADIENIAIS:

18.00 val. (jaunimui, nuo 15 iki 18 metų) grupė suformuota, vietų nebėra

19.00 val. (suaugusiems, vyresniems nei 18 metų) grupė suformuota, vietų nebėra

Katechetas: Andrius

Sutvirtinimo Sakramento suteikimo iškilmės numatytos: 2025 metų gegužės 18 d. (sekmadienį 15.00 val.)

LENKŲ kalba:

KETVIRTADIENIAIS:

18.30 val. grupė suformuota, vietų nebėra

Katechetas: kun. Edvardas

Sutvirtinimo Sakramento suteikimo iškilmės numatytos: 2025 metų gegužės  18 d. (sekmadienį 13.00 val.)