top of page
Kviečiame į dvasines pratybas kasdienybėje

Šv. Ignaco Dvasinės pratybos – tai dvasinio augimo 33 savaičių programa, trokštantiems gilinti asmeninį ryšį su Dievu ir ieškoti jo kasdienybėje; tai įsipareigojimas kasdienei maldai ir kartą per savaitę dalintis gyvenimo bei maldos patirtimi su dvasinės kelionės bičiuliais.

 

Pratybos vyks nuo spalio mėn. 27 d., kiekvieną ketvirtadienį po 19 val. šv. Mišių.

Keliaujančius palydės kun. Aleksandr ir parapijietė Vida.

 

Jei nedrąsu, jei turite abejonių ar norite sužinoti daugiau informacijos apie šias pratybas, skambinkite Vidai 8 686 71360 arba rašykite el. adresu vida.guosta@gmail.com

Vokietijos komikas Karlas Valentinas yra pasakęs: „Šiandien save nudžiuginsiu ir aplankysiu save. Tikiuosi, būsiu namie!“ Kasdienybėje dažniausiai gyvename „išorėje“, užsiimdami įvairiais dalykais. Dvasinės pratybos – tai proga sustoti ir grįžti į save. Dvasinėse pratybose „apsupame“ save išorine tyla, kad nurimtų vidinis triukšmas ir neramybė. Kai pamažu grįžtame į save, netikėtai iškyla įvairūs dalykai, kurie gali būti gražūs ir džiugūs, bet taip pat ir liūdni bei pilni kančios, ypač tada, kai svečiuojamės ne tik savo vidinėje gražioje „svetainėje“, bet nusileidžiame ir į savo vidinį „rūsį“.

bottom of page