Kviečiame naudoti Pilaitės šv. Juozapo parapijos 2021-ųjų metų virtualųjį kalendorių

Kviečiame drauge su Šv. Juozapo parapijos bendruomene keliauti per 2021-uosius metus!
Jūsų patogumui parengtą virtualųjį ateinančių metų kalendorių, gausiai iliustruotą bendruomenės narių dovanotomis nuotraukomis, galite naudoti kaip darbalaukio foną, kas mėnesį pasirinkdami atitinkamą .jpg failą.
Pasirinkite savo monitoriui tinkamos arba artimiausios raiškos failus (savo monitoriaus raišką galite sužinoti ant darbalaukio paspaudę dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkę Properties / Ypatybės ->; Resolution / Raiška):

1600x1200;
1920x1080.​

Išskleidę reikiamo mėnesio failą, spragtelėkite dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkite Set as / Nustatyti kaip ->; Set as background / Nustatyti kaip foną.

Jei kilo klausimų ar nesklandumų, prašom rašyti adresu pilaiteskalendorius@gmail.com.

Kalendoriaus kūrimą finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, projektui „Pilaitės šv. Juozapo parapijos 2021 m. kalendorius“ lėšas skyrė Pilaitės seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga, administruoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Tolminkiemio g. 4, Vilnius