REGISTRACIJA Į JAUNUOLIŲ NUO 15 M. IR SUAUGUSIŲJŲ PASIRUOŠIMĄ SUTVIRTINIMO SAKRAMENTUI (BEI KITIEMS ĮKRIKŠČIONINIMO SAKRAMENTAMS: KRIKŠTUI, EUCHARISTIJAI) LIETUVIŲ IR LENKŲ KALBOMIS

Mieli parapijos bendrakeleiviai,

ir šiais metais su džiaugsmu laukiame pasiryžusiųjų pasirengti Sutvirtinimo ar kitiems įkrikščioninimo (Krikšto, Eucharistijos) sakramentams!

Priimami jaunuoliai nuo 15 m. ir suaugusieji.

Susitikimai vyks: VIENĄ KARTĄ SAVAITĖJE Juozapo parapijos salėje (Tolminkiemio g. 4, Vilnius)

Besiruošiantys sakramentams laukiami šv. Mišiose: SEKMADIENIAIS 10.00 val. (LENKŲ KALBA) ir 11.30 val. (LIETUVIŲ KALBA) naujai pastatytoje Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje.

Pirmosios pasirengimo sakramentams šv. Mišios: Š. M. SPALIO 2 D. (SEKMADIENĮ) 10.00 val. (LENKŲ KALBA) IR 11.30 val. (LIETUVIŲ KALBA).

Kad registracija būtų sklandi, maloniai prašome REGISTRUOTIS Į VIENĄ PASIRINKTĄ IŠ ŽEMIAU PATEIKIAMŲ GRUPIŲ.

Kilus klausimams, susisiekite: Jolita, mob. 8 612 92 231, I-IV 10.00 – 17.00 val., V 10.00 – 14.00 val.